СРАМНО - ЂИЛАС СЕ ШАЛИ ОКО КОСОВСКЕ ТРАГЕДИЈЕ: Лидер опозиције оправдава Куртијево насиље (ВИДЕО)

Новости

11. 09. 2024. у 17:09

ДРАГАН Ђилас, гостујући на опозиционој ТВ у маниру на којем би му позавидели и највећи србомрзци у Приштини, збијао је шале на рачун актуелног угњетавања Срба у режији Аљбина Куртија.

СРАМНО - ЂИЛАС СЕ ШАЛИ ОКО КОСОВСКЕ ТРАГЕДИЈЕ: Лидер опозиције оправдава Куртијево насиље (ВИДЕО)

Foto: Printskrin

- Како разумете чињеницу да ће се председник обратити тек за 72 сата и има ли Београд одговор на ову кризу? Упитала је водитељка Ђиласа, на шта је он рекао:

- А, не може док испече оне палачинке и скува онај џем, одржи неколико кошаркашких тренинга, не може да стигне човек, кад ће. Па чим то све заврши, онда ће да се позабави тиме и да пошаље једну оштру поруку која ће сигурно имати изузетно...

А како се осећају Срби са Косова и Метохије када овакав један одговор чују од вас, има ли уопште простора, за било какву шалу... ? Уследило је питање водитељке.

-То што данас доживљавају чак је мислим и Шкељзен Малићи рекао, да данас што доживљавају Срби на Косову су врло често доживљавали Албанци у време Слободана Милошевића на истом Косову, то је на жалост таква ситуација...рекао је Ђилас, а како је изгледала антисрпска хистерија Драгана Ђиласа и збијање шале на муци српског народа погледајте у видеу:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ДЕЛИЈЕ, ИЗВИНИТЕ! Дејан Станковић једва суздржао емоције након што је Звезда згромила Партизан и обојила у црвено-бело 178. вечити дерби