''АКО СТЕ СРБИН, НЕМАТЕ НИКАКВА ПРАВА НА ИМОВИНУ НА КОСОВУ'': Гујон о бруталном кршењу елементарних права Срба у јужној српској покрајини
ДИРЕКТОР Канцеларије за јавну и културну дипломатију Арно Гујон реаговао је на друштвеној мрежи ''Икс'' поводом неподношљиве ситуације у којој се налази српски народ на Косову и Метохији.
FOTO TANJUG/ Uprava za saradnju s dijasporom i Srbima u regionu
- Ако сте Србин, немате никаква права на имовину на #Косову. Погледајте како екстремистички албански режим на Косову насилно и противзаконито прибавља земљу од српских пољопривредника да би успоставио базе за репресивне моноетничке снаге на северу ове сецесионистичке покрајине Србије - стоји у Гујоновој објави.
Препоручујемо
Српство између менталитета и идентитета: Колико су дубоке наше поделе?
04. 05. 2026. у 08:45
АНС: Н1 и Таталовић свесно обманули јавност, уводимо одељак "Зид срама"
04. 05. 2026. у 08:39
Рат блокадера - Ломпар: Владан Ђокић је кандидат страних чинилаца и невладиног сектора
04. 05. 2026. у 08:37
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)