МИРОСЛАВ АЛЕКСИЋ ПОТВРДИО: Да, опозиција организује протесте, еколошке организације и ми смо поделили улоге (ВИДЕО)
ЈЕДАН од лидера опозиције Мирослав Алексић потврдио је да опозиција организује протесте и еколошке организације.
Фото: Принтскрин
- Ми смо активни, наши људи су активни из странака, сви смо на терену, учествујемо на протестима, у парламенту ћемо учинити све што буде било до нас - казао је Алексић, гостујући на Новој, и додао да се "ради о расподели улога".
Као и до сада, како каже, помагаће у организацији протеста.
Препоручујемо
ПРЕВАРИТИ НАРОД И СРУШИТИ ДРЖАВУ: Месаровић - То је визија и циљ Манојловића
21. 08. 2024. у 00:24
ДРАГАН ЂИЛАС НА СВЕ НАЧИНЕ ПОКУШАВА ДА У ПОТПУНОСТИ ПРЕУЗМЕ ПРОТЕСТЕ
20. 08. 2024. у 20:49
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (12)