КАКАВ АПСУРД! Организатори "Беомајдана" нису пружили ни основну правну помоћ ухапшеним изгредницима

Дејана Калинић
Дејана Калинић

12. 08. 2024. у 12:44

КРЕАТОРИ и организатори Беомајдана циљано нису пружили правну помоћ, односно нису помогли недавно ухапшеним изгредницима Ивану Бјелићу, Николи Ристићу и Јевђенију Димитријевићу, да уложе жалбе на прекршајне пресуде којима су осуђени на затворске казне.

КАКАВ АПСУРД! Организатори Беомајдана нису пружили ни основну правну помоћ ухапшеним изгредницима

Фото: Танјуг

Очигледно је да политичким креаторима Беомајдана важно да њихови активисти леже у затвору, како би то искористили за нове протесте. На тај начин, евидентно је да су Бјелић, Ристић и Димитријевић циљано жртвовани од организатора Беомајдана, који и овим поступком још једном доказују да су спремни на све, када је у питању њихова амбиција за реализацијом опскурних планова.

Трагично је то да ухапшеним изгредницима, који су поред тога ипак и млади људи, нечија деца, нико од оних који су их гурнули у ватру, а након тога и изманипулисали, нису нашли за сходно да им пруже ни основну правну помоћ, а то је жалба на пресуду.

Све наведено доказује већ одавно прозрете планове Беомајдановаца да су спремни да жртвују и своје најближе следбенике, те да неће бирати ни начин, ни средства да насилним путем освоје власт и реализују обојену револуцију у нашој земљи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (0)

АЛК Гроуп: успех, иновације и награде за најбоље