КОЛИКО МИ ВОЛИМО НАШУ ЗЕМЉУ ПОКАЗУЈУ РЕЗУЛТАТИ: Вучић о опозицији - Има оних који желе да сруше Вучића, да обаве прљаве послове за странце
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић у пратњи министра Горана Весића обилази завршне радове на железничкој станици Врбас Нова.
Фото принтскрин РТС
Председник је истакао да је ово данас потпуно нова земља и да су у плану нове брзе саобраћајнице.
- Све што смо заједнички радили ускоро ће да се види и сваки човек може да каже да је био део тога и то стварао. Неки који критикују и на крају да их пустите да владају неће моћи ове стубове да окрече, камо ли да изграде све што смо изградили. Ово је нешто што се ради за историју... Сваки пројекат смо радили уз жестоко противљење оних који не желе развој Србије - истакао је Вучић.
Како каже друга страна неће да разговара ни у институцијама ни нигде, те да моткама, секирама или пушкама никакав резултат неће постићи.
- Колико ми волимо нашу земљу показују резултати... Данас су сви за Београд на води, тако ће бити и за све остало, само треба да превазиђете тај ниво отпора - казао је Вучић, те додао да људи нису склони променама, те да се са таквима треба разговарати, али да постоје и они који нису добронамерни.
- Имају они који желе да сруше Вучића, а друго је да обаве прљаве послове за стране амбасаде - рекао је Вучић, те истакао да је поносан на све до сада урађено.
Препоручујемо
ПРИШТИНСКИ ЗАМОРЧИЋИ ЧИСТЕ МИНЕ У ГАЗИ: Вазали шаљу америчком сизерену 20 деминера
01. 04. 2026. у 15:52
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (4)