ЛАЖНИ ЕКОЛОЗИ ПРЕШЛИ СВЕ ГРАНИЦЕ: Агроном плаши народ и шири панику суманутим лажима, Н1 директно преноси (ВИДЕО)
ПРОТЕСТИ лажних еколога сваког дана попримају језивији и суманутији облик. Тако су данас поруке изречене у Косјерићу ван сваке памети, сходно томе да агроном говори о наталитету и томе да ће нам се рађати бебе-мутанти.
Фото: Принтскрин
Наиме, Душко Брковић, професор Агрономског факултета у Чачку, на протесту против литијума у Косјерић изрекао је низ изјава које су у исто време језиве и ван сваког здравог размишљања.
Агроном изјавама плаши народ и шири панику суманутим лажима, док све то Н1 директно преноси: Рађаће нам се бебе мутанти?!
Опширније у видеу који следи:
Како каже народ враг је однео шалу, а лажни еколози су очигледно прешли све границе!
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (31)