''У МРЖЊИ ПРЕМА АЛЕКСАНДРУ ВУЧИЋУ ЗАБОРАВИЛА НА ПОЗИВ КОЈИ ЈЕ ИЗАБРАЛА'': Оштра реакција министарке на претње председнику Републике
ПЛЕЈАДИ оних који позивају на убиство председника републике придружила се ни мање ни више него једна професорка која је по свему судећи у мржњи према Александру Вучићу заборавила на позив који је изабрала.
Фото: РТС Принтскрин
Рекла је ово министарка правде у Влади Србије, Маја Поповић реагујући на претње које је Биљана Стојковић упутила председнику Вучићу.
- Под велом борбе за Србију против насиља, управо она и њени политички истомишљеници промовишу најопаснији вид насиља. Осуђујем објаву Биљане Стојковић и позивам све у политичком и јавном животу да не стварају атмосферу у којој је допуштено позивати на убиство председника Србије.
Подседтимо, Биљана Стојковић је упутила стравичну претњу у којој позива на убиство председника Републике Србије.
Наиме, копредседница странке "Заједно" је на друштвеној мрежи "X" објавила монструозну претњу смрћу упућену председнику Србије Александру Вучићу, у којој позива на убиство српског председника.
"Народ ће му пресудити", написала је она.
Foto: Društvene mreže
БОНУС ВИДЕО: ВОЛИ АБОРТУС, МРЗИ СПЦ: Биљана Стојковић са Ђиласове листе тврди да су они ''здраво ткиво''
Препоручујемо
СТРАВИЧНА ПРЕТЊА ОПОЗИЦИОНАРКЕ: Биљана Стојковић позвала на убиство Вучића! (ФОТО)
24. 07. 2024. у 08:00
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)