ОПОЗИЦИОНАРИ ИЗНЕЛИ АНТИСРПСКИ ПЛАН И ПРЕТЕ: Увести санкције Русији, службе подредити Западу, а Косово признати (ВИДЕО)
ОПОЗИЦИОНАРИ Чедомир Стојковић и Иван Виденовић изнели су антисрпски план који желе да спроведу.
Фото: Принтскрин
Како је изјавио Чедомир Стојковић, та "наша политика треба да буде увођење санкција Руској Федерацији на начин који је то учинила ЕУ, забрана медија под контролом РФ на територији Србије, испорука оружја и муниција Украјини ради њене одбране, потпуна реформа обавештајних служби Србије по моделу западних служби, проглашавање руског амбасадора за персона нон грата".
Његов колега Иван Виденовић додао је да Србија треба да се придружи НАТО-у и да се посвети пуној нормализацији са тзв. Косовом.
Како је Стојковић додао, ову политику и све што заступају желе да преточе у стварност.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (30)