"МОЈ ЖИВОТНИ ЦИЉ ЈЕ САДА ТО" Вучић: У наредне три године морам сву снагу и сву енергију коју имам да усмерим на раст Србије
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гост је емисије "Прва тема" на ТВ Прва.
Фото: ТВ Прва принтскрин
Истакао је да се сада одлучује за кога се гласа по економским параметрима - шта је оно што је добро и што ће омогућити бољи живот за мене и моју породицу.
- Ја бих волео да већ 2027. могу да се бавим нечим другим и волео бих да оставим иза себе наслеђе промењене свести великог броја нас, почињем од себе, много тога учињеног.
- Ја код себе осећам да у наредне три године морам сву снагу и сву енергију коју имам да усмерим на раст Србије - истакао је Вучић и додао да нема разлога да вечерас то говори јер у наредне три године неће више бити никаквих избора.
- Мој животни циљ је сада да покушам да у наредне три године променимо све. До краја августа морамо да поставимо све. Да видимо колико је реално да идемо на повећање плата и пензија, не политичким одлукама, него оно што можемо да поднесемо. Чиме нећемо да убијемо послодавце у Србији, чиме ћемо и даље да привлачимо инвестиције. Али да то буде један стабилан напредак и стабилно повећање - истакао је председник.
Препоручујемо
ВУЧИЋ: Повећање плата морају бити веће од инфлације, пензије да расту
19. 07. 2024. у 21:23
ВУЧИЋ: Повећање плата морају бити веће од инфлације, пензије да расту
19. 07. 2024. у 21:23
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (32)