ВУЧИЋ НА САМИТУ ЕВРОПСКЕ ПОЛИТИЧКЕ ЗАЈЕДНИЦЕ: Председник ће у Лондону имати бројне важне састанке

Биљана Ристивојевић

18. 07. 2024. у 08:11

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић учествује данас у Великој Британији на Самиту Европске политичке заједнице.

ВУЧИЋ НА САМИТУ ЕВРОПСКЕ ПОЛИТИЧКЕ ЗАЈЕДНИЦЕ: Председник ће у Лондону имати бројне важне састанке

Фото: Танјуг

Учесници Самита разговараће о унапређењу билатералних и мултилатералних односа у циљу јачања безбедности и стабилности, као и о енергетици и миграцијама на европском континенту, саопштено је из Председништва.

Током Самита у Палати Бленим, Вучић ће учествовати на округлом столу на тему Одбрана и обезбеђивање демократије, а планиран је и низ билатералних сусрета са европским званичницима, међу којима су председник Француске Емануел Макрон и председник Владе Холандије Дик Шоф.

БОНУС ВИДЕО: Сарајево наставља стравичну ратнохушкачку кампању лажи против Вучића и Србије

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (19)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ИДЕ У ЗАГРЕБ! Жреб је тако одлучио, следи историјско гостовање црвено-белих