НАСРНУО НА ЊИХ И ГАЂАО ИХ: На главном мосту на Ибру у Косовској Митровици, Албанац напао српске новинаре
НА главном градском мосту на Ибру који раздваја српски северни и албански јужни део Косовске Митровице Албанац у алкохолисаном стању физички је насрнуо и пивском флашом гађао новинарку "Политике" Биљану Радомировић и Зорана Влашковића, новинара "Јединства", који су на мосту били на задатку.
фото д.з.
Новинарка Радомировић је задобила лакше телесне повреде у виду посекотине на листу на нози, али је брзом интервенцијом италијанских карабинијера који су се налазили на самом мосту и неколико метара од места инцидента повреда санирана.
Како је "Новостима" испричала новинарка Радомировић, Албанац који је претходно галамио кренуо је к њима и само су чули прасак на бетонској баријери где се разбила пивска флаша.
Комади стакла који су прштали на све стране повредили су је у пределу леве ноге, која је почела да крвари.
Новинар Влашковић је остао неповређен, а иако нису желели да се позове тзв. косовска полиција, на инсистирање италијанских карабинијера, полиција је убрзо стигла, као и возило хитне службе Клиничко-болничког центра Косовска Митровица, који су поново санирали повреду на Биљаниној нози.
Иначе, Албанац који је изазвао инцидент отишао је у јужни део града, а читав мост између јужног и северног дела града на којем непрестано дежурају италијански војници из састава КФОР-а је под видео-надзором.
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)