МОЖЕ КОЈА СУЗА ЗБОГ СОПСТВЕНЕ СРАМОТЕ? Божић и Терзић поручили Ђиласу да његовој деци нико није претио

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

08. 07. 2024. у 22:09

ЧЛАНОВИ Председништва СНС Сандра Божић и Милош Терзић истакли су Ђиласово лицемрно оправдавање насиља над туђум децом.

МОЖЕ КОЈА СУЗА ЗБОГ СОПСТВЕНЕ СРАМОТЕ? Божић и Терзић поручили Ђиласу да његовој деци нико није претио

Фото: СНС

Твојој деци никада нико није претио!

По навици крајње лицемерно и на даље у оправдавање насиља над туђом децом!
Годинама Данила монструозно таргетирате, а ни Вуканових само пар месеци живота вам нису били препрека!
Може која суза због сопствене срамоте?

Људи из СНС немају појма како се зову и шта раде Ђиласова деца и то тако треба да буде, јер породица се не дира. Али зато његов Бркић и Шкоро разапињу Вучићеву децу и призивају њихово убиство. А то што плачеш када ти људи кажу истину, тачније да си лопов, то је већ твој проблем.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим (ВИДЕО)

СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.

17. 02. 2026. у 20:01

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

Коментари (0)

БАШТА НЕБОЈШИНЕ БОЈЕ: Ћопић је величанствен, писао је поезију у прози