УЛОГ ВЕЛИКИ: Шешељ изазвао Марића (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК СРС др Војислав Шешељ изјавио је да се онај који њега нападне неће добро провести.
Фото: Принтскрин Хепи ТВ
Шешељ је подсетио да га је адвокат Никола Баровић први гађао чашом пуном воде.
- Ја никога први нисам физички напао откад се бавим политиком - рекао је лидер радикала.
Шешељ је водитеља Миломира Марића у "Ћирилици" на Хепи ТВ изазвао да нађе неког кога је он први напао и обећао да ће престати да се бави политиком ако та потрага буде успешна.
Препоручујемо
ШЕШЕЉ О ИЗАЗОВИМА КОЈИ НАС ЧЕКАЈУ: Потребно јединство у одбрани националних интереса
05. 06. 2024. у 15:58
ШЕШЕЉ ОТКРИО КОЈЕ ЗЕМЉЕ СУ ГА ЛИЧНО РАЗОЧАРАЛЕ: Седам држава забило нож у леђа Србији
25. 05. 2024. у 19:30
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)
У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.
21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08
Коментари (0)