ВУЧИЋ СЕ САСТАО СА ДОДИКОМ: Ево шта је била главна тема разговора председника Србије и Републике Српске (ФОТО)

В.Н.
В.Н.

25. 05. 2024. у 15:33

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић поделио је на друштвеним мрежама заједничку фотографију са председником Републике Српске Милорадом Додиком, и том приликом истакао како су обавили важне разговоре о припремама Свесрпског сабора 8. јуна.

ВУЧИЋ СЕ САСТАО СА ДОДИКОМ: Ево шта је била главна тема разговора председника Србије и Републике Српске (ФОТО)

Фото: Инстаграм

- Одличан састанак са @мдодик.оффициал Припреме за Сабор 8.јуна основна тема разговора. Јединство српског народа биће снажно потврђено - написао је председник Вучић на Инстаграму у опису објаве.

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Кампању почиње изградњом џамије: Куртијева најава додатно унела немир у Србе у северној Митровици