ПОНОСАН САМ НА ЧИЊЕНИЦУ ДА СМО МИ СЛОБОДАРСКИ НАРОД Вучић упитао на панелу у УН - Шта ће да буде последица оваквих одлука?
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић говорио је на панел дискусији „Ми говоримо, јер они не могу – гласови које треба чути“.
Фото: Инстаграм/buducnostsrbijeav
"Дубоко сам дирнут сведочанствима свих Срба који су данас дошли овде да сведоче о дешавањима кроз која су прошли пре 30 година.
Хтели смо да покажемо да истина није једнострана и да никада није ни била. Неке од жртава су управо то и рекле.
Уочи дана могућег усвајања нацрта резолуције о геноциду у Сребреници, желим још једном да поновим да Србија никада није ћутала о страшним догађајима који су се догодили у Сребреници, напротив.
Да ли је сврха да се казни један народ који није увек покоран великим земљама и шта ће да буде последица оваквих одлука?
Поносан сам на чињеницу да смо ми слободарски народ који је увек плаћао највећу цену за слободу наше земље и народа.
Још једном вас молим да поново размотрите своје ставове, позиције и одлуке, зато што то може да има велики утицај на многе ствари у будућности, не само у региону из којег долазим, већ и на цео свет.
Нећемо ћутати. Борићемо се за истину и нико нас неће зауставити", написано је објави на званичном Инстаграм налогу председника.
"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.
13. 04. 2026. у 07:27
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)