ВУЧИЋЕВА ЧЕТИРИ ПИТАЊА НА КОЈЕ ЗАПАД НЕМА ОДГОВОР: Никад гору одлуку нико није могао да донесе, као Немци и Сарајево
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је да ће се борити у Њујорку.
Фото Новости
- Одговорићу им снажно и онолико храбро, колико храбрости и знања имам. Одговорићу им, борићемо се. Поставља се питање, због чега се доноси резолуција. Број два, која је намера и ко је доноси. Под три, а зашто у овом тренутку? Под четири, хоће ли то да уједини било кога, људе у БиХ, у региону. Ништа није више поделило регион од овакве одлуке. Никад гору одлуку нико није могао да донесе, као Немци и Сарајево. Шта сте постигли тиме? Шта је резултат? Шта ћете да радите сутра, отворили сте Пандорину кутију. Кад дођу резолуције о Јасеновцу, против Немаца? Хоћете тад имати исте принципе, или да то није у складу са међунардним правом. Узвратићу на сваки ударац и да им покажем да ће Србија да се брани. Србија овде брани свој образ и слободу - казао је Вучић.
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)