ШЕШЕЉ О СРАМНОЈ СПАЈИЋЕВОЈ НАЈАВИ: Црна Гора је банана држава

ЗАМЕНИК председника СРС Александар Шешељ изјавио је да је актуелно руководство Црне Горе показало да нема никакву аутономију.

ШЕШЕЉ О СРАМНОЈ СПАЈИЋЕВОЈ НАЈАВИ: Црна Гора је банана држава

Фото: ЈутјубПринтскрин/Скупштина Црне Горе

- Црна Гора је показала да је држава без никаквог интегритета. На шта се они позивају и која им је аргументација да подржавају ову резолуцију, то је заиста смешно и оно што би се назвало банана државом у најбољем смислу те речи и описује заиста ту државу данас и њихову власт - казао је Шешељ за Курир ТВ.

Шешељ је рекао да га  апсолутно не изненађује то што је Милојко Спајић најавио да ће Црна Гора гласати за резолуцију о Сребреници, имајући у виду и политичку странку коју представља Спајић и њихову политику.

- То је могло да изненади само неког ко није пратио дешавања у Црној Гори. Једноставно и овај кметовски наступ који је имао у Скупштини Црне Горе, то заиста никога не изненађује, у питању је једна дубоко антисрпска странка која је наставила идеолошки пут Мила Ђукановића и то је једноставно данас политичка сцена у Црној Гори, што је веома велика трагедија - сматра Шешељ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

Delta Real Estate лидер зелене градње у Србији