ШАПИЋ У ЛАЗАРЕВЦУ: У наредних 30 дана очекује заврештак иградње Градске пијаце
КАНДИДАТ за градоначленика Београда Александар Шапић је, током обраћања у Лазаревцу, поручио је да је важно учинити што више за рубне општине и да томе сведоче његове посете за време званичног мандата.
Фото: Новости
Напоменуо је да је током ове године реконструисано пет школа у Лазаревцу, те да је покушавао на све могуће начине да учини што више за Лазаревац. Изграђене су и балон хале, уређен је плато, а у плану је уређене простора који ће повезати пешачке зоне, додао је он.
- У наредних 30 дана очекује заврештак иградње Градске пијаце, која је веома значајна за вас... У плану су радови испред трга, и надам се да смо коначно добили извођача који ће то да заврши. Оно што је најважније је изградња вртића у Степовцу који ће обухватити децу из три села... Нисам ово набрајао да бих се хвали, само желим да кажем да ако добијем прилику да будем први међу једнакима у Београду, желим рећи да нећемо правити разлику између оних који живе у Београду и у мало удаљенијим крајевима - рекао је Шапић.
Напоменуо је и изградњу настречница на аутобуским стајалиштима, те постављање инфо-табли, те омогућавање свега што имају Београђани у централним општинама.
Препоручујемо
ВУЋИЋ О ЗВЕЗДИ: Не знам шта ће Звезда да уради, био бих срећан да игра фајнал фор
12. 03. 2026. у 22:47
ВУЧИЋ ИЗНЕО ЦРНЕ ПРОГНОЗЕ ЗА СВЕТ: Људи будите мирни! Ми ћемо Србију да сачувамо и оставимо у миру, други нека сада ратују
12. 03. 2026. у 21:01 >> 22:45
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)