БРНАБИЋ ЗА СУТРА САЗВАЛА ДРУГИ КОЛЕГИЈУМ НАРОДНЕ СКУПШТИНЕ: На столу измене и допуне Закона о локалним изборима
ПРЕДСЕДНИЦА Народне скупштине Ана Брнабић сазвала је за сутра Други састанак Колегијума Народне скупштине Четрнаестог сазива.
Фото: TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ
На дневном реду Колегијума, који је заказан за девет часова, биће консултације у вези са радом Народне скупштине на Првој седници Првог редовног заседања Народне скупштине Републике Србије у 2024. години.
Састанак ће бити одржан у Дому Народне скупштине.
Посланици ће сутра у 11 часова започети расправу о изменама и допунама Закона о локалним изборима којима се мењају рокови за расписивање и гласање на локалним изборима.
Брнабић је рекла да су предлог потписала 184 посланика.
БОНУС ВИДЕО: НАСИЉЕМ ПРОТИВ СРБИЈЕ - Срамно понашање опозиције згрозило јавност
(Танјуг)
Препоручујемо
КРУЦИЈАЛНИ РАЗГОВОРИ: У Скупштини Србије данас наставак колегијума о изборним условима
03. 04. 2024. у 07:37
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (20)