ЗАШТО СЕ ОВА РЕЗОЛУЦИЈА ГУРА 29 ГОДИНА КАСНИЈЕ? Огласио се Ричард Гренел: Овим се само долива уље на ватру
РИЧАРД Гренел огласио се поводом предстојећег гласања о резолуцији о наводном геноциду у Сребреници.
Фото: ЕПА
- Балкан је огњиште захваљујући недостатку пажње и вођства Џоа Бајдена. Зашто се ова резолуција УН гура 29 година касније? Уз сво поштовање, долива уље на ватру. Сада НИЈЕ време да се ово ради. Међународна заједница игнорише веома стварне кризе у региону. Потребан нам је притисак да применимо раније тешко изборене споразуме. Балкански лидери вас тренутно приватно не подржавају у овој резолуцији. За име Бога, не треба нам више сукоба и рата - написао је Гренел на свом званичном Икс налогу.
ВЕНЕЦУЕЛА ПОСЛЕ АГРЕСИЈЕ: Трамп шаље Мадура у логор Гвантанамо; САД ће управљати земљом (ФОТО/ВИДЕО)
У ГЛАВНОМ граду Венецуеле, Каракасу, одјекнуле су експлозије, а град су у ниском лету надлетали авиони, јављају светски медији. Амерички председик Доналд Трамп објавио је да је председник Венецуеле Николас Мадуро ухваћен заједно са супругом и пребачен из земље.
03. 01. 2026. у 07:45 >> 19:16
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
Провокативни селфи из каде, Аница Лазић мокра до коже (ФОТО)
НА ОБЈАВЉЕНИМ снимцима и фотографијама Аница се најпре појавила у баде-мантилу, опуштена и ненаметљива, да би потом поделила и кадар из каде.
03. 01. 2026. у 11:51
Коментари (0)