ВУЧИЋ О НАПАДУ НА ХРВАТСКЕ НОВИНАРЕ У ПАНЧЕВУ: Ако је то истина, наши органи ће процесуирати све који су то урадили
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић налази се у Мостару, где је говорио на отварању 25. Међународног сајма привреде.
Фото: Новости
Навео је да је имао кратак разговор са премијером Пленковићем.
- Он ми је указао на једну ствар. Нећу да говорим о нашим примедбама према другима, којих наравно има много, колико хоћете. Говорићу о ономе што су примедбе на наш рачун. Гледаћемо да оно што је нормално, рационално, разумно, да исправљамо и поправљамо у сваком тренутку. Ја нисам добио такву вест. Ако је истина да су нападнути неки хрватски новинари у Панчеву, најпре не само да то осуђујем, већ ће наши надлежни органи урадити све да процесуирају оне који су тако нешто учинили. То је недопустиво, недозвољиво. Тако нешто нигде код нас не сме да се догађа, нигде у региону - навео је Вучић.
Препоручујемо
МИРА НЕМАЈУ НИ МРТВИ СРБИ: Шиптарски вандали оскрнавили српско гробље крај Обилића
13. 12. 2025. у 20:52
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)