НЕМА ВИШЕ ТОЛЕРАНЦИЈЕ ЗА ЂИЛАСОВЕ НАСИЛНИКЕ: То је превршило сваку меру
ДАНАС је одржана седница Председништва СНС-а, после које су се људи из врха партије обратили јавности. Један од њих је био и Александар Шапић.
Фото Н. Скендерија
Александар Шапић је такође поменуо да је Драган Ђилас рекао да им ни сада не одговара датум избора.
- Ја сам и председнику рекао пре пар месеци, када је њих 15 или 20 зауставило цео град пред празнике. Ја сам тада рекао да ћу се извинити Београђанима још једном и да више нећу. То је превршило сваку меру, јасно се зна како се протестује! Ја нећу да станем иза тога да мањина малтретира већину. Кршити закон више нико неће - рекао је Шапић.
Истиче да би волео да види да Милош Јовановић да дође и да га заустави да гласа.
- Стално слушамо неке претње. Никога у животу нисам први дирао, али хајде дођите, па урадите то! - казао је Шапић.
Препоручујемо
"СИЛОМ СПРЕЧИТИ ИЗБОРЕ НЕЋЕ": Они који су тражили ванредне београдске изборе, сад желе да их бојкотују
05. 04. 2024. у 17:25 >> 17:41
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."
НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.
11. 04. 2026. у 11:40
Коментари (22)