ИМА НЕКА ТАЈНА ВЕЗА: Зашто је деканица ПМФ једина подржала говор мржње Динка Грухоњића? (ФОТО)
ДЕКАНИЦА Природно-математичког факултета у Новом Саду Милица Павков Хрвојевић је једини декан, поред Динкове деканице Иване Живанчевић Секеруш која је подржала говор мржње Динка Грухоњића.
Фото: Јутјуб/Fakultet za crnogorski jezik i književnost
Поставља се питање зашто је деканица ПМФ једина стала на Динкову страну?
Одговор на ово питање можда лежи у релацији на линији фамилија – медији – факултет – интереси.
Деканица Милица Павков Хрвојевић и “објективна“ и “независна“ новинарка са Н1 Ксенија Павков су рођене сестре.
Наравно, Н1 и “објективна“ и “независна“ новинарка са истоимене телевизије Ксенија Павков је здушно извештавала испред факултета бранећи Динка Грухоњића од студената.
Све то не би било чудно да Ксенија Павков није ангажована на Филозофском факултету код Динка Грухоњића на одсеку као асистент.
Фото: Принтскрин
Очигледно постоји нека тајна веза.
Можда није све у демократији и слободи говора, има мало и до позиција, привилегија и интереса.
(нсузиво.рс)
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
СВЕ ГОРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Сирене завијају широм Израела, почео нови напад; Иран силовито удара по америчким базама (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 22:56
ОТКРИВЕНО КАКО ЈЕ УБИЈЕН ХАМНЕИ: Једна грешка га коштала живота, Трамп имао неочекиваног савезника
СКРИВЕН дубоко у свом бункеру, Али Хаменеи није очекивао дрзак дневни напад у самом срцу своје моћи.
01. 03. 2026. у 19:16
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (14)