НАСИЉЕМ ПРОТИВ СРБИЈЕ: Срамно понашање опозиције згрозило јавност (ВИДЕО)

СРАМНО понашање опозиције обележило је претходних дана седнице у Скупштини Србије и згрозило јавност.

НАСИЉЕМ ПРОТИВ СРБИЈЕ: Срамно понашање опозиције згрозило јавност (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Насиље, примитивизам, увреде, псовке, лупање у клупе, бацање тоалет-папира... Све то могло се чути и видети у редовима опозиционара.

Вређали су председавајућег Стојана Раденовића, насртали на њега, ударили припадника обезбеђења.

Њихов слоган „Србија против насиља“ сада се, након свега, може преформулисати у „Насиљем против Србије“.

Овако је изгледало дивљање у српском парламенту:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (54)

ГУРНУО МЕ ЈЕ И ОТЕРАО КУЋИ Гоца Лазаревић доживела стравично понижење на весељу, на њу насрнуо мушкарац - Трчала сам и плакала