"СТИДИТЕ СЕ" Мали: Докле ћемо више да шаљемо бламантне слике у свет из Парламента

МИНИСТАР финансија Синиша Мали најоштрије је осудио насиље у Скупштини Србије.

СТИДИТЕ СЕ Мали: Докле ћемо више да шаљемо бламантне слике у свет из Парламента

Foto: Printskrin Instagram/mali_sinisa

- Незајажљиви апетити српске опозиције која би да осваја власт у Србији недемократским путем сваки пут резултирају насиљем у Скупштини. Докле ћемо више да шаљемо бламантне слике у свет из Парламента, места на коме би морала да се исписује модерна историја парламентарне демократије. За сваку осуду је понашање ког се стиди сваки пристојан човек. Власт се осваја на изборима, резултатима, програмом, идејама и визијом развоја, не уличарским понашањем у Скупштини. Стидите се - написао је Мали на свом Инстаграм налогу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је дубока операција - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.

06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ГОРИ ЊУЈОРК! Никси направили нови брејк против Сан Антонија, Вембањама трагичар! (ВИДЕО)