БРНАБИЋЕВА ОДГОВОРИЛА БОЖИЋУ И ГЕОРГИЕВУ: Ја сејем мржњу, а ви имате страхопоштовање према Хитлеру
ПРЕДСЕДНИЦА Владе Србије Ана Брнабић, коментаришући изјаве директора програма Н1 и Нове С Игора Божића и Слободана Георгиева да ће она сејати мржњу и на челу скупштине, изјавила је да је то занимљив угао гледања, јер то кажу они који поштују Адолфа Хитлера.
Фото: Танјуг/марко Ђоковић
- Занимљив угао посматрања тајкунских медија - ја сејем мржњу, а они имају страхопоштовање према Адолфу Хитлеру. Ево, да буде сасвим јасно: ја се никада, баш никада нећу помирити са ставом да неко може да има страхопоштовање према нацистима и Хитлеру и никада нећу дозволити релативизацију највећег зла у историји човечанства. Ако је тај став сејање мржње у вашем систему вредности, онда наставите да ме оптужујете да сејем мржњу, написала је Брнабићева на друштвеној мрежи Икс.
- Само објасните то ваше страхопоштовање свима онима којима је неко страдао током Другог светског рата. Идите у Крагујевац и објасните. *Скраћеница са фотографије испод "НСДАП" означава Нацистичку партију Адолфа Хитлера, навела је Брнабићева.
БОНУС ВИДЕО: ДР Новости: Када треба почети са анти-аге рутином
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)