БОЖИЋ ОШТРО О ОПОЗИЦИЈИ: Напредак неће зауставити шачица безидејних плаћеника, посебно не један тајкун и његова пудлица
САНДРА Божић, члан Председништва Српске напредне странке, поручила је да се опозиција плаши дебкла, те да сваки њихов потез јасно показује колика паника влада међу њиховим редовима.
FOTO TANJUG/ JADRANKA ILIĆ/
- По сваком потезу који направите јасно је колика паника влада у вашим петоколонашким, издајничким редовима, на челу са овом опскурном женом која отворено агитује против Србије-Мариником Тепић! Пошто пото сте хтели изборе, кукали да буду раздвојени, да бисте дошли до тога да се плашите и датума избора! А заправо се плашите дебакла! То ваљда нигде није виђено! Устав и закони ове земље, иако је не сматрате очигледно својом, важе и за вас! Никаквом се леx специјалису не надајте! Не може ни Београд, а ни Србија да чекају да ви одморите и осунчате ваше позадине да бисмо имали изборе! Напредак и развој неће зауставити шачица безидејних и безумних плаћеника, посебно не један тајкун и његова пудлица! - написала је Божић на друштвеној мређи "Икс".
БОНУС ВИДЕО: 5Г заокружиће дигитализацију Србије
Препоручујемо
ВУЧИЋЕВО УПОЗОРЕЊЕ УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Европа мора да схвати, Америка се никад више неће вратити
ИЗЈАВА председника Србије Александра Вучића, у којој упозорава да Европска унија мора да се суочи са чињеницом да се Сједињене Америчке Државе никада неће вратити старом моделу односа са Европом, објављена је као ударна вест на насловној страни светског издања руског портала Спутњик, као и на руској агенцији РИА Новости.
27. 01. 2026. у 07:44
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)
КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.
27. 01. 2026. у 11:26
Коментари (0)