БРНАБИЋЕВА РАЗГОВАРАЛА СА МИЦОТАКИСОМ: Потврђен добар однос две земље и међусобна сарадња
ПРЕДСЕДНИЦА Владе Србије Ана Брнабић састала се другог дана Конгреса Европске народне партије (ЕПП) у Букурешту са премијером Грчке Кирјакосом Мицотакисом.
Фото: Танјуг
Брнабићева и Мицотакис су још једном потврдили добре односе две земље и међусобну сарадњу.
Они су разговарали о будућој сарадњи у више области.
Премијерка је у среду, током првог дана Конгреса ЕПП, на маргинама скупа имала састанке са више важних званичника, међу којима је био и састанак са председником Сената Румуније и председником румунске Национално-либералне партије Николаем Ћуком.
Брнабићева је синоћ имала и састанак са председником Румуније, са којим је разговарала о сарадњи две земље.
Како је истакла, Румуније поштује суверенитет и територијални интегритет Србије.
БОНУС ВИДЕО: СПРЕМАН САМ ЗА ТРОЈКЕ У СКУПШТИНИ - "Новости" у парламенту са Жељком Ребрачом
Препоручујемо
БРНАБИЋЕВА ПРИСУСТВУЈЕ КОНГРЕСУ ЕПП: Премијерка се данас састаје и са Мицотакисом
07. 03. 2024. у 08:37
БРНАБИЋ ИЗ РУМУНИЈЕ: Румунија стоји уз Србију по питању КиМ и европских интеграција
06. 03. 2024. у 19:50
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (26)