МАРИНИКА ОПЕТ ВРЕЂА СРБЕ ИЗ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ: Они су извршили инвазију на Србију! (ВИДЕО)
МАРИНИКА Тепић опет је у свом старом маниру, овога пута у Утиску недеље на телевизији "Нова", вређала Србе уз Републике Српске.
Фото: Принтскрин
"Власт више не сме да дозволи себи ону ИНВАЗИЈУ гласача из Републике Српске!", рекла је Тепићева.
Осим што је наставила вређање Срба из Републике Српске, изговорила је и лаж. Наиме, и антивучићевски настројени Срђан Пухало је за Н1 демантовао лаж о 40.000 фантома из Републике Српске:
- Око 12.500 људи у Републици Српској је имало право гласа у Србији на овим изборима, а од тога је тек половина изашла! ТО НИЈЕ ПРОЦЕНАТ КОЈИ МОЖЕ ДА УТИЧЕ НА РЕЗУЛТАТ! Немојте да кривите обичне мале људе за то! - рекао је раније он.
Погледајте како је изгледао овај део њеног гостовања:
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (39)