ЈАЧАЊЕ ПАРТНЕРСТВА И САРАДЊЕ СА ИНДОНЕЗИЈОМ: Вучић разговарао са Субиантом, у плану и посета Србији

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић разговарао је телефоном са министром одбране и председничким кандидатом Индонезије Прабовом Субиантом.

ЈАЧАЊЕ ПАРТНЕРСТВА И САРАДЊЕ СА ИНДОНЕЗИЈОМ: Вучић разговарао са Субиантом, у плану и посета Србији

Фото: Принтскрин

- Одличан разговор са @прабоwо којем сам честитао победу на председничким изборима према првим прелиминарним резултатима. Разговарали смо о јачању партнерства између наше две земље, као и разним видовима сарадње у бројним областима од заједничког интереса.

Искористио сам прилику да позовем уваженог саговорника да посети Србију, што је он и прихватио, како бисмо остварили још већи напредак у билатералним и економским односима - навео је председник на Инстаграму.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (73)

ХУМАНОСТ У ГЛАВНОЈ УЛОЗИ: Фондација Моззарт наставља са улагањима у заједницу