НА ПРОТЕСТУ ОПОЗИЦИЈЕ И НАТАША КАНДИЋ: Лобисткиња за независно Kосово која би да кажњава оне који кажу да Сребреница није геноцид!
НА Ђиласовом протесту се појавила и Наташа Кандић.
Фото твитер @LaziDetektor
Ево само дела онога шта је она изиављивала:
21.02.2008. Наташа Кандић је за "НИН" прецизирала да је њено присуство у скупштини Косова на проглашењу независности српске покрајине било - у складу са оним што мисли.
На питање да ли њен одлазак у Приштину може да се тумачи као подршка независности Косова, одговорила је потврдно: "Подржала сам независност Косова!"
11.07.2021. Наташа Кандић се заложила за законско кажњавање Срба у БиХ који негирају лаж о геноциду у Сребреници: "То би временом умирило Босну и Херцеговину. У том случају лидери Србије остали би без материјала за величање ратних злочинаца."
Препоручујемо
ВЕЛИКИ ЗАОКРЕТ ИЗ ВАШИНГТОНА: Огласио се Стејт департмент, порука Србији која мења све
16. 07. 2026. у 18:13
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу
АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.
16. 07. 2026. у 14:34
НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)
Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.
16. 07. 2026. у 19:15
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (44)