ПРЕДСЕДНИК ПОСЕБНО ЗАХВАЛИО МЕДИЦИНСКОМ ОСОБЉУ: Улажемо све напоре да обезбедимо врхунску здравствену негу трудница, породиља и беба (ФОТО)

Дејана Калинић
Дејана Калинић

26. 01. 2024. у 12:55

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић у обиласку радова на реконструкцији породилишта у Општој болници у Врању.

ПРЕДСЕДНИК ПОСЕБНО ЗАХВАЛИО МЕДИЦИНСКОМ ОСОБЉУ: Улажемо све напоре да обезбедимо врхунску здравствену негу трудница, породиља и беба (ФОТО)

Фото: Инстаграм

- Данас сам обишао радове на реконструкцији породилишта у Општој болници у Врању. Улажемо напоре да модернизацијом инфраструктуре и савременом опремом обезбедимо услове за врхунску здравствену негу трудница, породиља и новорођенчади.

Уз већ обновљене медицинске објекте, пратећу инфраструктуру и техничку опрему, у Општој болници у Врању омогућено је ефикасније пружање здравствених услуга, смањење листа чекања и побољшање дијагностичких капацитета. Намера нам је да осигурамо доступност висококвалитетне здравствене заштите за све наше грађане.

Захваљујем свима који су ангажовани на овом пројекту, а посебно медицинском особљу и грађанима на подршци - написао је председник на Инстаграму.

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

Ћерка Луке Модрића више личи на Луку Модрића - од Луке Модрића (ФОТО)