АМЕРИКА НАГРАЂУЈЕ СВОЈЕ ЧЕДО: Лажна држава домаћин НАТО вежби 2025. године у Приштини
ТАКОЗВАНО Косово ће 2025. године бити домаћин НАТО војне вежбе "Дифендер Јуроп 25", на којој му је прошле године отказано учешће на захтев САД, тврде привремене приштинске институције.
НАТО Фото АП
Портпаролка Министарства одбране у Приштини саопштила је да ће вежба бити одржана следеће године на КиМ, преноси Репортери.
Ове вежбе су суспендоване за Приштину прошле године, на захтев САД, као казна за непредузимање радњи да се избегне повећање тензија на северу покрајине.
Препоручујемо
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (9)