ПРЕДСЕДНИК ЈАСАН: Баш ме брига шта кажу страни медији, мене занимају грађани Србије

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да га баш брига шта пишу страни медији и шта мисле стране владе и да занима само мишљење грађана Србије.

ПРЕДСЕДНИК ЈАСАН: Баш ме брига шта кажу страни медији, мене занимају грађани Србије

Фото: Новости

Он је то рекао новинарима на питање о писању немачких медија да Србији треба другачија опозиција и додао да га брига ко споља жели другачију власт и опозицију у Србији.

- Баш ме брига, нека они размишљају, мене занимају грађани Србије. Баш ме брига шта кажу страни медији и владе, нека се они баве собом, а многи од њих имају више проблема него ми. Боље да вас боли глава за ваше проблеме, питање какве ће да буде власт и опозиција је питање за грађане Србије - казао је председник.

Он је додао и да се нада да ће се наша опозиција научити памети једног дана.

- Ко споља жели дручачију власт и опозицију, баш ме брига. Ако мислите да ћу ја да будем као они, да кажем утата, не ваља им опозиција, не пада ми на памет. 

БОНУС ВИДЕО: ПОЛИЦАЈАЦ ВЛАДИМИР ЗА "НОВОСТИ": Ударали су ме металном шипком, нисам се повукао

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (44)

ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА! Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала