ТАЈКУНСКИ ОЛОШ ХОЋЕ ВЛАСТ НА СИЛУ: Бјелогрлић гост на Новој С, на најгори начин крше изборну тишину
Тајкунима и лоповима народ ће дати одговор у недељу 17. децембра!
Фото: Принтскрин
ЗА медије Драгана Шолака, закон очигледно не важи сходно томе да цели дан крше изборну тишину. После данашњих насловних страна које су се данас могле видети на Данасу и Новој, вечерас је на Новој С гост Драган Бјелогрлић.
Фото: Принтскрин
На овај начин брутално не прекршена изборна тишина која траје до недеље у 20 часова.
Тиме показују да на силу желе да дођу на власт и да им нису важни закони државе Србије.
Тајкунима и лоповима народ ће дати одговор у недељу 17. децембра!
Препоручујемо
ЗАКОН ЗА ЊИХ НЕ ВРЕДИ: Медији Драгана Шолака прекршили изборну тишину (ФОТО)
15. 12. 2023. у 15:37
"ПРИПРЕМАЈУ ХАОС НА ДАН ИЗБОРА, ЈЕР ЗНАЈУ ДА ГУБЕ": Брнабићева раскринкала Ђиласову опозицију (ФОТО)
12. 12. 2023. у 14:04 >> 14:09
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)
КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.
27. 01. 2026. у 11:26
Коментари (8)