ЗАХВАЉУЈУЋИ ВУЧИЋУ СРБИЈА ИДЕ НАПРЕД: Моћна порука Лазара Ристовског са скупа у Спенсу
ПРИСТАЛИЦАМА Српске напредне странке на предизборном митингу листе "Александар Вучић" у Хали Спенс у Новом Саду обратио се и Лазар Ристовски.
Фото: З. Грумић
Глумац је рекао да су се многима "ноге одсекле" кад су видели да најбољи светски кошаркаш игра у тиму листе "Александар Вучић - Србија не сме да стане".
- Нисам знао да је овде услов да би се овде говорило да имаш неке везе са Војводином. Сад видим што су ме звали, ја сам рођен у Новом Саду, живео у Равном Селу, а завршио учитељску школу у Сомбору. Тамо одакле је највећи и најбољи кошаркаш на свету Никола Јокић. Ови су се много препали кад су видели да Никола игра у нашем тиму, мало су им се ноге одсекле, ударио Никола рампу. Рођен сам на војвођанској земљи, а ми Војвођани смо били отвореног ума и раширених руку за све, будимо и сад такви - реко је Ристовски.
Додао је да "Многи глумци и уметници не смеју јавно да дају подршку нашем председнику, да не би били изложени линчу агресивне мањине и њихових медија."
- Нападају и мене, али ја их се не бојим. Иза мене стоји моје дело. Иза себе имам 80 и више филмова, серија, награде на светским фестивалима на које су они долазили само као туристи. Ми не делимо људе на елиту и сељаке, већ на људе и нељуде. Ми нисмо љути и намргођено, ми не мрзимо, ја праштам свим неистомишљеницима који ме нападају. Водити државу је много озбиљнија ствар. Нећемо ваљда да пустимо да нам сутра Мариника буде председник. То што они данас обећавају то нема ко да испуни јер они већ 17. увече више не постоје. Да они победе они би се нама најсуровије осветили, а ми њима нећемо. Ја верујем у оно што председник Вучић ради и зато га већ годинама подржавам и подржаваћу га и убудуће јер верујем да ради најбоље за нашу Србију Србија није само Београд и "круг двојке" - казао је он.
Захваљујући Вучићу Србија иде напред, истиче Ристовски.
БОНУС ВИДЕО - "ПРЕДСЕДНИЧЕ, ДОСТОЈНИ СТЕ": Вучићу уручен Орден првог степена Словачке евангеличке цркве
Препоручујемо
"ОЗБИЉАН ПРЕСЕДАН" Адвокат Рајковић о пресуди Андријани Нешић: Ова одлука производи застрашујући ефекат (ВИДЕО)
08. 12. 2025. у 19:14 >> 21:59
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)