ВУЧИЋ: Они су од Србина успели да направе Француза - Милоша Јовановића, а ми од Француза Србина - Арно Гујона
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је да су у опозицији успели да од Србина направе Француза.
Фото: Принтскрин/илустрација
- То је Милош Јовановић, а ми смо од Француза направили Србина Арно Гујона. Само да видите како то изгледа. Оног се стиде и Србија и Француска, а овим се поносе и Србија и Француска - казао је он у Прокупљу.
Истиче и да његова реч значи.
- Увек ћемо водити рачуна о интересима Србија, Србија је наша једина отаџбина, другу немамо. Ко су ти људи који хоће да управљају Србијом? Шта сте чули у кампањи, јесте ли чули неки план или програм? - питао је Вучић.
Препоручујемо
"САМОПОНИЖАВАЈУЋА ИНТЕЛЕКТУАЛНА ПРОСТИТУЦИЈА": Овако Запад види Вјосу Османи (ФОТО)
31. 01. 2026. у 23:42
ПУКЛА ЈОШ ЈЕДНА ЛАЖ БЛОКАДЕРА Тврдили да не сме? Вучић их једним потезом уништио
31. 01. 2026. у 21:02
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
ДА ЛИ ЈЕ ТРАМП ЗАСПАО УСРЕД САСТАНКА? "Не! Погледајте, било је прилично досадно!" (ВИДЕО)
ДА ЛИ је заспао или му је само било досадно? За америчког председника Доналда Трампа, све је у оку посматрача, каже он.
30. 01. 2026. у 10:24
Коментари (0)