ЦЕЛА КАМПАЊА ОПОЗИЦИЈЕ ОДИШЕ МРЖЊОМ: Вучић поручио Врањанцима - Лагали су да имам скупоцен сат, лажу и даље

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се Врањанцима на предизборном скупу листе Александар Вучић - Србија не сме да стане.

ЦЕЛА КАМПАЊА ОПОЗИЦИЈЕ ОДИШЕ МРЖЊОМ: Вучић поручио Врањанцима - Лагали су да имам скупоцен сат, лажу и даље

Фото СНС

- Борићемо се за сваког човека, да више бринемо о људима. Да натерамо локалне функционере да не размишљају "ташна, машна, секретарица", него да иду у народ.

- Целу кампању воде језиком мржње, на почетку су рекли да имам скупоцени сат, а ја имао сат који ми је поклонио Милош Земан. Данас сам ставио неки сат што се жути, они мисле да је неки скупи сат, а то је руска "Ракета" од мог оца 30 година старе. Чисто да знају да се не залете одмах, несрећници и лажови.

- Имали смо независну земљу 11 година, сами доносили одлуке. Они хоће да нас врате у време када амбасадори их позову и одлучују им какве ће Србија одлуке да доноси. Поносан сам шт осам председник слободне независне и слободарске Србије, где одлучује народ Србије ,а не стране силе.

БОНУС ВИДЕО - ШОЈГУ ИЗНЕО ПОДАТКЕ О КОНТРАОФАНЗИВИ Украјина изгубила 125.000 војника и 16.000 комада војне технике

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (58)

(ПРЕ)ДУГО ПУТОВАЊЕ У ЕВРОПУ Анализа Новости: На примеру Србије све јасно - Политика проширења ЕУ води се по  геополитичким интересима