"ВАШЕ ЛИЦЕМЕРЈЕ ЈЕ КАО СВЕМИР - БЕЗГРАНИЧНО": Брнабић о срамним изјавама Дробњака (ФОТО)

Дејана Калинић
Дејана Калинић

02. 12. 2023. у 09:28

ПРЕМИЈЕРКА Србије, Ана Брнабић огласила се поводом срамних изјава Предрага Дробњака.

ВАШЕ ЛИЦЕМЕРЈЕ ЈЕ КАО СВЕМИР - БЕЗГРАНИЧНО: Брнабић о срамним изјавама Дробњака (ФОТО)

FOTO TANJUG/ RADE PRELIĆ

- Бисер. Спортисти који су за СНС а не би смели себе да погледају у огледалу. Спортисти који су за било коју другу политичку опцију - дивни+просвећени. Први да се стиде (јер политика је "фуј"), а друге славити (управо због политике). Ваше лицемерје је као свемир: безгранично - поручила је премијерка на друштвеној мрежи "Икс".

Фото: Принтскрин

БОНУС ВИДЕО: ЂИЛАС НЕ БИРА СА КИМ БИ ДА РУШИ ВУЧИЋА: Циљ нам је техничка влада са странкама деснице

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".

11. 03. 2026. у 16:26

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.

11. 03. 2026. у 17:06

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!