ГОЈКОВИЋ СА ЖЕНАМА У КУЛИ: Србија иде у добром правцу, овде има услова за добар живот (ФОТО)
ЧЛАНИЦА Председништва Српске напредне странке Маја Гојковић разговарала је данас са женама Куле и том приликом нагласила да жене подржавају политику Српске напредне странке и листе „Александар Вучић – Србија не сме да стане“, јер је то глас за политику наставка развоја земље, запошљавања и нових радних места.
Фото: Новости
- Разговарале смо о томе колико је важно да постоји перспектива да се нађе посао у општини у којој живите, јер оно што је најважније јесте да жене са којима сам разговарала желе да живе и раде у месту у ком су се родиле и да не желе да одлазе у велики градове попут Новог Сада ни Београда, а поготово им није циљ да напусте нашу државу, јер сматрају да Србија иде у добром правцу и да овде има услова за добар живот - нагласила је Гојковић.
Гојковић је рекла и да су јој жене пренеле да подржавају напоре Српске напредне странке и Владе Србије за отварање нових радних места, као и настојања да се земља равномерно развија у сваком сегменту и да Србија буде добро место за живот за све грађане где год да живе.
Гојковић је рекла да се и у области културе све више улаже у обнову домова културе, музеја и библиотека широм Србије, као и да ће Кула, уз финансијску подршку Покрајинске владе, која је издвојила 200 милиона динара 2024. године добити модеран музеј и градску библиотеку, уз подршку и Министарства културе.
Фото: Новости
Гојковић је разговарала са женама Куле и околних места о изазовима са којима се суочавају, како са онима које се баве пољопривредном делатношћу, предузетништвом, радом са децом, тако и са онима које раде у здравству и са старијима.
- Све оне воле Кулу и места у којима живе зато што се Србија развија, а тиме и њихова Кула. Поздравиле су пројекат Покрајинске владе за изградњу библиотеке и галерије у некадашњој згради полицијске станице - рекла је Гојковић и нагласила да ће Кула у оквиру овог пројекта добити и музеј моде, први музеј овог типа у Србији.
- Све ово ћемо остварити уз победу на предстојећим изборима листе 'Александар Вучић Србија не сме да стане'. Убеђена сам да ће се 17. децембра овде изаћи на изборе и да су моје данашње саговорнице донеле важну одлуку за себе и своје породице да гласају за листу Србија не сме да стане - поручила је Гојковић.
Препоручујемо
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)