ПОЗИВАМ СВЕ ГРАЂАНЕ ДА ДОЂУ И ВИДЕ ОВАЈ ВЕЛИЧАНСТВЕНИ САЈАМ ВИНА Вучић: Урадили смо невероватну ствар (ВИДЕО)

Новости онлајн

17. 11. 2023. у 12:07

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић отворио је јуче други међународни сајам вина на ком је позвао све грађане да дођу и испробају вина излагача из Србије и иностранства.

ПОЗИВАМ СВЕ ГРАЂАНЕ ДА ДОЂУ И ВИДЕ ОВАЈ ВЕЛИЧАНСТВЕНИ САЈАМ ВИНА Вучић: Урадили смо невероватну ствар (ВИДЕО)

Foto: Printskrin Instagram/avucic

- Урадили смо невероватну ствар, иницијатива Отворени Балкан je афирмисана платформа мира. Позивам све грађане Србије да дођу и виде величанствени сајам “Винска визија Отвореног Балкана” - написао је председник Вучић на свом званичном Инстаграм налогу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!

10. 03. 2026. у 18:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (101)

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)