ЂИЛАСОВА ПУДЛА, ЈОВАНОВИЋ, БИ УЛИЦОМ НА ВЛАСТ Јованов: "Е, па неће, ни он ни газда му" (ФОТО)

Новости онлине

09. 11. 2023. у 19:06

ЧЛАН Председништа Српске напредне странке, Миленко Јованов, прокоментарисао је наводе лидера ДСС Милоша Јовановића да ће, уколико не буду имали повољан резултат на изборима, покушати улицом да дођу на власт.

ЂИЛАСОВА ПУДЛА, ЈОВАНОВИЋ, БИ УЛИЦОМ НА ВЛАСТ Јованов: Е, па неће, ни он ни газда му (ФОТО)

Фото: Новости

- И шта каже Ђиласова француска пудла Милош Јовановић?

Ако му се не свиде резултати, улицом ће на власт!

Јуначки је побегао из свих ратова и сукоба у којима је могао да учествује и брани Србију!
Важнији му је био колоквијум на Сорбони од тога да брани земљу од НАТО-а и од албанских терористичких банди, а сада би српску крв да пролива улицама.

Е, па неће. Ни он ни газда му. Ниједан глас који нам је народ дао неће отети.
Нека ни не покушавају - поручио је Јованов.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.

30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

ЦСГ ИЗВЕШТАЈ О РЕЗУЛТАТИМА ЗА ЦЕЛУ 2025. ГОДИНУ: Приходи изнад очекивања, марже у складу са ИПО пројекцијама