ЈЕРЕМИЋ: Милош Јовановић је инсистирао да идемо са Ђиласом, а ни ми нисмо имали ништа против (ВИДЕО)

Андријана Нешић

05. 11. 2023. у 16:28

Још једна потврда да је глас за десницу - глас за Ђиласа и Маринику!

ЈЕРЕМИЋ: Милош Јовановић је инсистирао да идемо са Ђиласом, а ни ми нисмо имали ништа против (ВИДЕО)

Foto: Printskrin

ВУК Јеремић рекао је у емисији на ТВ Прва да је Нови ДСС који предводи Милош Јовановић инсистирала да са Драганом Ђиласом праве власт у Београду.

- Нови ДСС је инсистирао на томе да у коалициони споразум уђе клаузула да ћемо са Ђиласом после избора правити власт у Београду. Ако у Београду дође до тога да већина грађана гласа за промене, наравно да ми нећемо игнорисати вољу грађана!

Водитељка је на то прокоментарисала: - Сада је јасно да ће десница сарађивати после избора са прозападном опозицијом. Како је могуће да вам није проблем то што је Мариники Тепић Сребреница геноцид почињен у наше име, што се Ђилас и сви остали залажу за санкције Русији, што се Зеленовић залаже за столицу Косову у УН... СВЕ ТО НИЈЕ БИТНО, БИТНО ВАМ ЈЕ САМО ДА СЕ СРУШИ ВУЧИЋ!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ! Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.

13. 04. 2026. у 07:27

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

Босна у шоку: Ево шта је Србин натерао чувеног Босанца да уради за Васкрс (ВИДЕО)