ОВУ ГОДИНУ ЗАВРШАВАМО СА 74 МИЛИЈАРДЕ Председник Вучић: То је оно што нам даје снагу
ПРЕДСЕДНИК Вучић каже да неодговорна политика оставља трагичне последице и да смо тек пре неку годину достигли ниво из 1989. године.
Фото: Принтксрин/Пинк
- Ми ћемо ову годину завршити са 74. милијарде. Ми смо за 11 година подигли ниво за 40 милијарди. То су чисте ствари као суза, и веома сам поносан на њих, то је оно што нам даје снагу. Кажу да смо се задужили. Немачка је онда задужена бескрајно више, нисам у стању ни да израчунам. 2690 милијарди, нисам ни сам сигуран. Мислите да су они задуженији од нас? Па нису, њихова привреда то подноси и надомешћује. Нама је удео дуга у БДП 50-51 одсто. То је ништа. Пола године онога што радимо, нема дуга. А имате Словенију и Хрватску на више од 70 одсто, Немачку на више од 80 одсто - истакао је председник.
Препоручујемо
УЛАЖЕМО МНОГО ВИШЕ НОВЦА У СВЕ СПОРТОВЕ Вучић најавио: Улагање тек следи
22. 10. 2023. у 11:52
ОН ЈЕ УДАРНА ПЕСНИЦА БИВШЕГ РЕЖИМА: Вучић о Ђиласовој изјави да о паду рејтинга СНС
22. 10. 2023. у 11:41
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (96)