"ТУЧА" У ОПОЗИЦИЈИ: Инцидент на састанку, представник ДС бесно напустио разговоре о изборима
СТРАНКЕ опозиције које организују политичке протесте “Србија против насиља”, начено су за заједнички излазак на изборе, али сада је дошло до "обрачуна" за мандате.
Фото: Принтскрин
Да ствар буде гора, генерални секретар Демократске странке Душан Костадиновић је незадовољан предложеним бројем мандата напустио данашње разговоре.
Демократе су тражиле да свако добије нешто више мандата него што је имао до сада или да се они поделе равноправно међу та три блока.
У међувремену су одржана још два састанка НАТО опозиције. Проценти су незнатно мењани, али договор није постигнут, пишу медији блиски опозицији.
Не знају ни како ће на изборе, али већ деле мандате, деле фотеље, каже Владимир Орлић из СНС-а.
Потпредседник СРС Александар Шешељ казао је раније за наш портал да је проблем прозападне опозиције у томе што су у питању људи без икаквог интегритета.
- Прави се лажна слика о мноштву некаквих организација, а губи се из вида да су све прозападне странке деривати некадашње Демократске странке, а главни предводници су људи који мењају странке два пута дневно. Њихов долазак на власт би представљао праву катастрофу и Србију би завио у црно - казао је Шешељ за "Новости".
Препоручујемо
НОВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О СТАЊУ ИВИЦЕ ДАЧИЋА: Лидер СПС-а и даље у животној опасности
26. 02. 2026. у 14:43
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (4)