УХАПШЕН КРУШЕВЉАНИН НА МЕРДАРУ: Не зна се зашто, одведен у Приштину
НА административном прелазу Мердаре данас после подне ухапшен је Србин Т.Б. (52) из Крушевца.
Фото: Д.З.
Након хапшења, он је одведен у Приштину, а за сада се не зна због чега је он ухапшен и шта му се ставља на терет.
Ново хапшење Срба долази само дан након што је полиција тзв. Косова ухапсила Србина Милоша Шапића из Звечана који је био убачен у аутомобил цивилних ознака и одвезен према Јужној Митровици.
Он је истог дана пуштен на слободу, а директор полиције тзв. Косова за регион север Ветон Ељшани, који је раније рекао да се он саслушава због сумње на тешка кривична дела, није могао да прецизира због чега је Србин приведен, као ни шта му је стављано на терет.
(рт.рс)
БОНУС ВИДЕО - УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМЦИ ИЗ ПОЈАСА ГАЗЕ: Припадници Хамаса хватају таоце на граници са Израелом
Препоручујемо
УРЕЂЕНА ВЕЛИКА ХОЧА: Средствима Канцеларије за КиМ, завршен још један у низу пројеката
10. 10. 2023. у 14:46
СРБИЈА БЕЗ КОСМЕТА НЕ МОЖЕ: У Краљеву одржан научни скуп "Косово и Метохија у 20. веку"
10. 10. 2023. у 12:39
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића
Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.
28. 01. 2026. у 12:38
Коментари (45)