ПЕТКОВИЋ ОДГОВОРИО КУРТИЈУ: Врло добро се зна ко је балкански краљ наркотика

ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић поручио је Куртију, поводом његове објаве о пуштању Радоичића да се брани са слободе, да се зна које балкански Пабло Ескобар.

ПЕТКОВИЋ ОДГОВОРИО КУРТИЈУ: Врло добро се зна ко је балкански краљ наркотика

фото Канцеларија за Косово и Метохију

Он је на свом налогу на друштвеној мрежи Икс написао:

Док је високи функционер Самоопредељења ухваћен у трговини наркотицима у Албанији, а Куртијев помоћник и саветник Бобан Богдановић уснимљен како се дрогира, јасно је ко је наркобос! Прави балкански Пабло Ескобар је Аљбин Курти који би да се врати у време некадашње Колумбије!

Петковић је уз објаву приложио и фотографије на којима се Курти види у друштву свог функционера Бесника Мујеција ухапшеног због растурања огромне количине наркотика, али и слику Бобана Богдановића, коју су објавили албански медији, а на којој се види да шмрче кокаин.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СНИМЦИ ВЕЛИКОГ НАПАДА НА КИЈЕВ: НАТО чланица хитно дигла авионе, Руси засули престоницу ракетама и дроновима (ВИДЕО)

СНИМЦИ ВЕЛИКОГ НАПАДА НА КИЈЕВ: НАТО чланица хитно дигла авионе, Руси засули престоницу ракетама и дроновима (ВИДЕО)

РУСИЈА је током ноћи 6. јула покренула таласе ракета и дронова ка Кијеву и околном региону, при чему је погинуло најмање 10 људи, а најмање 56 је повређено, само неколико сати након што је председник Володимир Зеленски упозорио на још један велики напад на престоницу.

06. 07. 2026. у 07:49

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (43)

ДВА ПУТА СУ СЕ БОРИЛИ ЗА МОЈ ЖИВОТ, МОГЛО ЈЕ ФАТАЛНО ДА СЕ ЗАВРШИ Леа Киш о најтежем животном периоду - Знала сам да нешто није у реду