КОРЕН ПРОБЛЕМА ЈЕ У КУРТИЈЕВОМ РЕЖИМУ Вучић: Отишло је 11 посто Срба од кад је он на власти, они се праве да то не виде

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић откриће нове информације у вези са убиством тројице Срба у Бањској у емисији "Ћирилица" на Хепи телевизији.

КОРЕН ПРОБЛЕМА ЈЕ У КУРТИЈЕВОМ РЕЖИМУ Вучић: Отишло је 11 посто Срба од кад је он на власти, они се праве да то не виде

Foto: Profimedia

Истиче да Приштина темељно спроводи терор над Србима и да немачко представништво у Приштини зна да је 11 одсто Срба отишло са КиМ од када је Курти дошао на власт.

Истиче да Приштина темељно спроводи терор над Србима и да немачко представништво у Приштини зна да је 11 одсто Срба отишло са КиМ од када је Курти дошао на власт.- Корен проблема је у Куртијевом режиму. Корен свега овога што се десило је у ствраи пре онога што се десило пре годину дана. Када је Курти дошао на власт почиње прогон Срба. Када кажу да то није тако, лажу. Отишло је 11 посто Срба од када је Курти на власти. Они се праве да то не виде чекајући да Косово остане без Срба - рекао је Вучић. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РУСИ О НАПАДУ НА ПРАВОСЛАВНУ СВЕТИЊУ: Амерички патриот погодио Кијевско-печерску лавру

РУСИ О НАПАДУ НА ПРАВОСЛАВНУ СВЕТИЊУ: Амерички "патриот" погодио Кијевско-печерску лавру

МИНИСТАРСТВО одбране Русије тврди да је Кијевско-печерска лавра погођена ракетним системом противваздушне одбране "патриот" америчке производње, наводећи да би један од разлога за то могло да буде слање Украјини тих ракета којима је истекао рок коришћења.

15. 06. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ЧУДО НА МУНДИЈАЛУ! Шпанији није помогао ни Ламин Јамал, кикс против Зеленортских Острва!