КУРТИЈЕВА ПОЛИЦИЈА БРУТАЛНО ЗАСТРАШУЈЕ СРБЕ: Спровели рацију у униформама без ознака (ВИДЕО)

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

30. 08. 2023. у 19:56

КУРТИЈЕВИ полицајци без икаквих ознака на униформама, што је карактеристично за терористе, спровели су синоћ акцију бруталног застрашивања и малтретирања мирног српског народа у Косовској Митровици.

КУРТИЈЕВА ПОЛИЦИЈА БРУТАЛНО ЗАСТРАШУЈЕ СРБЕ: Спровели рацију у униформама без ознака (ВИДЕО)

Фото: Д.З.

Као што се може видети на снимку, они су кренули у рацију и терор баш у време када у Косовској Митровици народ мирно шета, на улицама су деца и мајке с бебама не би ли додатно застрашили и узнемирили грађане на северу покрајине, а њихове униформе без ознака сведоче о природи њихове акције и намера!

Јасно је да Курти неће ни мир ни деескалацију, јер његови окупатори на северу нису ту да би било кога штитили, већ да би провоцирали миран српски народ.

Остаје да се види да ли је међународна заједница видела овај терор Куртијевих специјалаца и да ли ће нешто предузети тим поводом?

БОНУС ВИДЕО - У СТРОЈУ НАЈБОЉИХ: "Новости" на обуци нових припадника 72. бригаде за специјалне операције

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.

20. 04. 2026. у 20:41

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Потврђена идиоткиња! Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: Фашистички олош, издала бираче

"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"

ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.

22. 04. 2026. у 08:44

Коментари (0)

Свет гледа и плаче: Ево шта су урадили фудбалери Ирана (ФОТО/ВИДЕО)