"ЗВИЗНУО МИ ЈЕ ШАМАРЧИНУ" Шешељ открио непознате детаље из свог живота

ПРЕДСЕДНИК Српске радикалне странке Војислав Шешељ говорио је за Информер подкаст о свом приватном животу.

ЗВИЗНУО МИ ЈЕ ШАМАРЧИНУ Шешељ открио непознате детаље из свог живота

Фото: Хепи ТВ принтскрин

- Мог оца су усташе ухапсиле 1943. године и спровеле га у радни логор у Срему. Успео је да побегне и да се прикључи партизанима, јер тамо није било четника. Касније је постао огорчени антикомуниста, зато што се после рата нагледао бројних партизанских злочина - рекао је Шешељ.

Лидер радикала открио је шта му је отац говорио после туча са вршњацима, шта му је мајка кувала, али и шта му у животу значи сестра Драгица.

- Моја сестра је била много боља од мене неваљалог - признао је Шешељ.

Председник СРС је открио и да му је наставник историје својевремено звизнуo шамарчину јер је шаптао другарици.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

СЛОБОДА КОЈОЈ ЈЕ ТЕШКО ОДОЛЕТИ: Зашто овог лета сви желе да пробају СУП даску?